РУЛОННА ПЛІВКА FOMADUX – спеціальна форма технічної плівки для радіографії, призначена для неруйнуючих випробувань матеріалів з використанням рентгенівського або гамма-випромінювань. Особливий вид упаковки забезпечує стійкість плівки до впливу світла, вологості і проникненню пилу.
Плівка розміщується між двома свинцевими екранами (товщина 0,025 мм) однакового розміру. Екрани знаходяться в щільному контакті з плівкою. Плівка захищена світло- і вологонепроникним паперовим конвертом.

Плівка такого типу є ідеальним рішенням для тестування довгих зварних швів, наприклад, швів трубопроводів, сосудин високого тиску або великогабаритних деталей, що застосовуються в аерокосмічній промисловості, так як дозволяє вибрати таку довжину, при якій цілий знімок експонується в одному фрагменті плівки.
Упакована плівка намотується на картонну втулку і вставляється в транспортувальну коробку, з якої можна легко відмотати плівку необхідної довжини. На паперовому конверті надрукована маркування, що дозволяє визначити центр і довжину плівки. Зіткнення плівки з вологою чи забрудненим об’єктом не впливає на якість кінцевого знімка.

Переваги рулонної плівки:

  • Знімок зварного шва по всій довжині поміщається в одному фрагменті плівки, тобто немає необхідності використовувати декілька листів плівки для одного шва. Необхідна довжина плівки визначається довжиною шва.
  • Застосування без касет. Світлонепроникна упаковка, стійка до впливу вологості і проникненню пилу.
  • Плівки одноразового використання дозволяють уникнути помилок, що виникають при багаторазовому використанні.
  • Ідеальний контакт між плівкою, свинцевими екранами і тестованим об’єктом забезпечує оптимальну якість зображення.
  • Пакування системою стикування дозволяє оптимально використовувати поверхню плівки в місцях, де складно знайти достатній простір для розміщення плівки.
  • Плівка FOMADUX призначена як для ручної, так і автоматичної обробки.
Плівка FOMADUX NDT ROLLFILM