Стаціонарний рентгенівський апарат iXRS-160 з уніполярною металлокерамичною трубкою має діапазон напруг 7,5-160 кВ. Залежно від області застосування (радіографія або радіоскопія) поставляється з різними типами трубок (розмір фокусної плями відповідно до EN 12543 1,0 / 3,0 1,0 / 5,5 0,4 / 0,4 5,5 0, 4 / 1,0 1,0 / 1,0 мм). Глибина просвічування по сталі за 10 хв – 32 мм.

Високомодульний, універсальний генератор конфігурується з настройками, які можуть бути адаптовані відповідно до Ваших конкретних потреб.

Інтелектуальна система захисту від пробоїв з вбудованою логікою ідентифікації, реалізує автоматичне виявлення пробою, забезпечуючи оптимальні настройки для продовження терміну служби рентгенівської трубки.

Бібліотека трубок, яка поставляється разом з генератором, включає оптимізовані графіки виведення трубки на режим (профілі
підвищення і зниження струму накалу), продовжуючи термін служби трубки шляхом кращої інтеграції модуля (трубка-генератор).

Додаткові аксесуари, такі, як сенсорна панель управління і кришка IP54, роблять генератор iVario таким, що добре підходить для кожної програми.

 

Рентгенівський апарат iXRS-160